Volnočasové aktivityBlízké okolí nabízí velké množství cílů pro pěší turistiku. Do 10km od domu je to například rozhledna na Brdu, nejvyšším vrcholu Chřibů, hrad Buchlov či kaple sv. Barbory.

Chřibské lesy a jejich okolí jistě nadchnou milovníky cykloturistiky. V blízkosti penzionu stojí za pozornost obec Velehrad s překrásnou barokní bazilikou, městys Buchlovice s nádherným barokním zámkem a parkem, kde se točilo mnoho pohádek (naposledy Čertova nevěsta), či lázně Leopoldov, středisko rehabilitačních procedur.

V nedalekých Koryčanech (10km) se nachází nově zrekonstruované koupaliště se dvěma bazény a širokou nabídkou sportovního vyžití, včetně beachvolejbalových kurtů a atrakcí pro maminky s dětmi.

V sousední obci Stupava (4km) se nalézá lyžařské středisko s vlekem, který je schopen odbavit až 2500 osob za hodinu. Sjezdovka o délce 500m je pravidelně zasněžována. V provozu od poloviny listopadu do konce dubna, denně od 8:30 do 20:30, v pátek do 21:00.

Společenská místnost v přízemí domu poskytuje možnost trávit volný čas u stolního tenisu, šipek či jiných společenských her.

Příležitost ochutnávky vín od uznávaných vinařů z malebné obce Zlechov vzdálené 12km.

Zahrada domu nabízí vyžití pro malé i velké - posezení s krbem, houpačky se skluzavkou, pískoviště, trampolína, bazén a dále jsou k zapůjčení rakety na badminton a petanque koule.